Search

Susret jadranskih zavoda - 14. studenog 2018.g.

Povodom tradicionalnog druženja jadranskih zavoda, Zavod za prostorno uređenje Dubrovačko-neretvanske županije organizirao je susret u Dubrovniku 14.studenog 2018.g.

Susretu su nazočili kolege Zavoda za prostorno uređenje jadranskih županija, kolege iz Brodsko-posavske županije, kolege iz Hrvatskog zavoda za prostorni razvoj te predstavnik Ministarstva graditeljstva i prostornog uređenja.

Susret je otvorio župan Dubrovačko-neretvanske županije Nikola Dobroslavić sa svojim zamjenikom Joškom Cebalom.

Ravnateljica Zavoda za prostorno uređenje Dubrovačko-neretvanske županije pozdravila je sve okupljene te istaknula važnost ovakvih susreta gdje svi nastojimo na najispravniji način organizirati prostor naših županija.

Nakon sastanka u Velikoj vijećnici Grada Dubrovnika slijedilo je razgledavanje Biskupske palače, Kule Gornji ugao i predziđe od Bokara do Minčete te izlet u Konavle na utvrdu Sokol grad i stećke na Sv.Barbari sa večerom u seoskom domaćinstvu.

- Fotogalerija

- Prezentacija Razvojni projekti Dubrovačko-neretvanske županije

- Prezentacija Europski projekt Supreme

- Letak Susreta 

 

<natrag...