Search
24. 1. 2023.
Susret jadranskih zavoda - 14.studenog 2018.g.

Povodom tradicionalnog druženja jadranskih zavoda, Zavod za prostorno uređenje Dubrovačko-neretvanske županije organizirao je susret u Dubrovniku 14.studenog 2018.g.


Susretu su nazočili kolege Zavoda za prostorno uređenje jadranskih županija, kolege iz Brodsko-posavske županije, kolege iz Hrvatskog zavoda za prostorni razvoj te predstavnik Ministarstva graditeljstva i prostornog uređenja.


Susret je otvorio župan Dubrovačko-neretvanske županije Nikola Dobroslavić sa svojim zamjenikom Joškom Cebalom.
Ravnateljica Zavoda za prostorno uređenje Dubrovačko-neretvanske županije pozdravila je sve okupljene te istaknula važnost ovakvih susreta gdje svi nastojimo na najispravniji način organizirati prostor naših županija.


Nakon sastanka u Velikoj vijećnici Grada Dubrovnika slijedilo je razgledavanje Biskupske palače, Kule Gornji ugao i predziđe od Bokara do Minčete te izlet u Konavle na utvrdu Sokol grad i stećke na Sv.Barbari sa večerom u seoskom domaćinstvu.


Fotogalerija
Prezentacija Razvojni projekti Dubrovačko-neretvanske županije
Prezentacija Europski projekt Supreme
Letak Susreta