Search
6. 5. 2024.
Promocija knjige Baština kao pokretač razvoja: Dubrovački izazovi - NAJAVA

U sklopu 14. susreta jadranskih zavoda u Dubrovniku organizirana je promocija knjige Baština kao pokretač razvoja: Dubrovački izazovi, urednika Maroja Mrduljaša i Mire Stanić povodom obljetnice 30 godina rada Zavoda.
Promocija će se održati 9. svibnja 2024.g. s početkom u 10:00 sati na Sveučilišnom kampusu, Branitelja Dubrovnika 41.

Promotori su Biserka Bilušić Dumbović, Katri Lisitzin, Joško Belamarić, Maja Nodari i Maroje Mrduljaš - sudionici EU projekta Baština - pokretač razvoja, koji je Zavod provodio od 2013. do 2015. godine i koji je iznjedrio 6 vrijednih studija. 
Povodom obljetnice pozvani su Župan, pročelnici upravnih odjela, svi zaposlenici zavoda od njegovog osnutka 1994., članovi Upravnog vijeća i prijatelji.