Search
24. 1. 2023.
Programska konferencija IPA Prekograničnog programa Hrvatska-Crna Gora 2007-2013

U ponedjeljak 11. siječnja 2016. godine u Podgorici u hotelu Ramada održana je Programska konferencija IPA Prekograničnog programa Hrvatska-Crna Gora 2007-2013 na kojoj su bili promovirani programski rezultati ostvareni u periodu 2007-2013.
Konferencija je okupila predstavnike operativnih struktura i ugovornih tijela Hrvatske i Crne Gore, kao i predstavnike projekata (korisnike) ugovorenih u okviru IPA Prekograničnog programa Hrvatska-Crna Gora 2007-2013.

Pored navedenog, u okviru ovog događanja predstavljene su mogućnosti koje pruža Interreg IPA program prekogranične suradnje Hrvatska – Bosna i Hercegovina – Crna Gora 2014-2020 u okviru financijske perspektive IPA II.

U okviru konferencije održana su tri panela podjeljena po mjerama programa na kojima će panelisti biti korisnici završenih projekata, a koji će predstaviti konkretne rezultate svojih projekata. Iz Dubrovačko-neretvanske županije sudionici panel rasprava bilu su Melanija Milić, direktorica RRA DUNEA za projekte Nature for Future, WiNE i partner OLIVE, te Marina Oreb, ravnateljica Zavoda za prostorno uređenje DNŽ za projekt Heritage.


Dokumenti:

Dnevni red