Search
30. 1. 2024.
Konzultacije o sadržaju strateške studije za CIDPPDNŽ

Dana 26.01.2024.g. s početkom u 14:00 sati u prostorijama gradske vijećnice održane su konzultacije o sadržaju SPUO za CIDPPDNŽ. Uvodnu riječ je otvorila pročelnica Upravnog odjela za prostorno uređenje i gradnju Anita Kunica. Pozdravila je sve prisutne i upoznala ih sa procedurom i razlozima donošenja Županijskog plana. 
Riječ je potom preuzeo izrađivač SPUO Filip Lasan, predstavnik  tvrtke IRES ekologije, koji je ukratko objasnio korake provođenja same studije. Za neke detaljnije sadržaje je još prerano govorit dok ne počne izrada same studije. 
Nakon izlaganja gospođa Dijana Tomašević Rakić je imala pitanje u vezi prostornog plana. Zanimalo je što će mijenjati u vezi planiranja mora.

Konzultacijama su nazočili i djelatnici Zavoda za prostorno uređenje Dubrovačko-neretvanske županije.