Search
26. 3. 2024.
Edukacija korisnika ISPU modela - ePlanovi editor II

21. ožujka 2024.g. u prostorijama Kampusa Hrvatskog katoličkog sveučilišta u Zagrebu, održana je radionica modula ePlanovi editor II koji je prilagođen stručnim izrađivačima prostornih planova, u organizaciji Ministarstva graditeljstva, prostornog uređenja i državne imovine.

Modul ePlanovi alat je Informacijskog sustava prostornog uređenja namijenjen stručnim izrađivačima prostornih planova za izradu budućih planova nove generacije koristeći se mogućnostima geografskih informacijskih sustava (GIS-a).

Format edukacije je u obliku interaktivne radionice za do 15 sudionika u trajanju od 4 sata. Radionice su namijenjene stručnim izrađivačima prostornih planova.

Edukaciji su prisustvovali i djelatnici Zavoda za prostorno uređenje Dubrovačko-neretvanske županije; Marina Oreb, Sanja Stanić, Nikola Karaman, Petra Ljubimir i Silvana Taslaman.