Search
15. 12. 2023.
Edukacija korisnika ISPU modela - ePlanovi editor

13.prosinca 2023.g. u prostorijama Kampusa Hrvatskog katoličkog sveučilišta u Zagrebu, održana je radionica modula ePlanovi editor koji je prilagođen stručnim izrađivačima prostornih planova, u organizaciji Ministarstva graditeljstva, prostornog uređenja i državne imovine.

Modul ePlanovi editor alat je Informacijskog sustava prostornog uređenja namijenjen stručnim izrađivačima prostornih planova za transformaciju postojećih prostornih planova u planove nove generacije te izradu budućih planova nove generacije koristeći se mogućnostima geografskih informacijskih sustava (GIS-a).

Format edukacije je u obliku interaktivne radionice za do 15 sudionika u trajanju od 4 sata. Radionice su namijenjene stručnim izrađivačima prostornih planova.

Edukaciji su prisustvovali i djelatnici Zavoda za prostorno uređenje Dubrovačko-neretvanske županije; Sanja Stanić, Nikola Karaman, Daniel Jokić, Stjepko Kovačić i Silvana Taslaman.